فورتی نت (FORTINET) / فایروال فورتی گیت (Fortigate)

شرکت فورتینت  يکي از بزرگترين توليد کنندگان تجهيزات شبکه و امنيت شبکه در کل دنيا مي باشد و همچنين جزء اولين شرکت هايي است که تجهيزات مديريت يکپارچه تهديدات (Unified Threat Management (UTM را با فایروالهای پرقدرت سریهای فورتیگیت ارائه داده است.

فورتینت راه حل های امنیت شبکه با کارایی بالا را ارائه می دهد که می تواند به شما در محافظت از شبکه ،کاربران و داده هایتان در برابر تهدیدات کمک کند. راه حل های مکمل گوناگون این شرکت کسب و کارها و ادارات را قادر می‌سازد که محصولات Stand-Alone را یکپارچه کند، تکنولوژی های جدید را بپذیرند و فرصت های کسب و کار را دنبال کنند و همچنان امن باقی بمانند.

خانواده UTM ها و (Next-Generation Firewall) NGFW ها و Appliance های دیتا سنتر  Fortigate که در بازار پیشتاز میباشند کارایی بالا و محافظت پیشرفته از تهدیدات سطح بالا را فراهم می کنند در حالی که شبکه شما را ساده می سازند .

Fortinet مدل های متنوع Fortigate mid-level از UTM های سطح ابتدایی برای ادارات و شبکه های کوچک تا تجهیزات mid-level نسل بعد را برای شبکه های سازمانی بزرگ و فایروال های با کارایی بالا برای Service provider های بزرگ و دیتاسنتر ها عرضه می‌کند.

محصولات

Fortigate Entry Levels:

شرکت فورتینت این مدل از فایروال ها را برای شرکت های کوچک ارائه داده است.

Fortigate Mid-Range:

شرکت فورتینت این مدل از فایروال ها را برای شرکتهای بزرگ و دیتا سنترها و ارائه دهندگان سرویسهای اینترنت ارائه کرده است .

این سری از فایروالها با عملکردی بالا، امنیت پیشرفته چند لایه ای را با دیدی بهتر جهت مقابله با حملات سایبری فراهم میکند در حالیکه پیچیدگی را برای مدیران جهت اعمال سیاستهای امنیتی خاص خود کاهش میدهد.

Fortigate High-End:

شرکت فورتینت این مدل از فایروال ها را جهت قرارگیری در بخشهای مختلف شرکتهای بزرگ و لبه اینترنت سازمانهای بزرگ و مرکز دیتا سنترهای بزرگ و حتی بخشهای داخلی آنها  ارائه کرده است .

این سری از فایروالها با عملکرد فوق العاده، امنیت پیشرفته چند لایه ای با دیدی بهتر را جهت مقابله با حملات سایبری فراهم میکند و با SSl Inspection و عملکرد برتر فایروالهای نسل جدید خود بهترین گزینه برای لبه، مرکز داده و بخشهای داخلی میباشد.

جهت مشاوره و خرید فورتینت،خرید فورتی گیت،خرید فایروال فورتیگیت،خرید فایروال فورتی نت،خرید فورتینت،خرید fortinet،خرید Fortigate با ما در تماس باشید